Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRS-220-53H
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 118.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 118
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje prej ndertesave te rezidences.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 118 m2 dhe siperfaqe te brendshme 106.6 m2 qe organizohet ne nje soxhorno te madhe se bashku me kuzhinen dhe zonen e ngrenies, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkohor dhe eshte teresisht i shtruar me pllaka.
Shtepia ofron ndricim natyral pjesen me te madhe te dites qe behet i mundur nga dritaret e medha qe e karakterizojne.
Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per nga qetesia qe ofron.
Ka akses ne zonen e Selites, rruga Kodra e Diellit dhe rruge te tjera lidhese.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 118.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 prane Terminalit ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pa
Në Shitje 1020-27D 125.000 €

Apartament 2+1 prane Terminalit ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nj
Në Shitje 1019-87T 112.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Në Shitje 1115-70K 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin 5-te te
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 317-8L 120.000 €

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-kat
Në Shitje 815-33b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-kateshe, prane zones ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 519-26L 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...