Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-516-30K)

ID TRS-516-30K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 162.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 125 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bogdaneve

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat te ri me 2 ashensor shume prane rruges Mihal Duri.

Ka nje hapesire prej 125 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Ky apartament eshte i shtruar i gjithi me parket te nje cilesie te larte dhe njera nga banjot eshte e pajisur me dritare.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Shtepia ka orientim nga jug-lindja dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje. Dritaret jane te pajisura me dopio xham per nje izolim me te mire te shtepise.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qyetit dhe ka akse ne rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes, rrugen Mihal Duri dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 1300 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje k
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 820-13D 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te palla
Në Shitje 720-9D 168.000 €

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit. Ka nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1117-13d 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje ...

Apartament ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 1014-58j 170.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, ...

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center.

Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 316-22b 170.000 €

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center. Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit t
Në Shitje 820-18V 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...