Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-124-50Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 137.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 61
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 61m2, te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te pozicionuar ne sallon, dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale.
Orientimi eshte nga jugu duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia shitet totalisht e investuar, duke filluar me dritare dopio xham, tualet i investuar etj.
Eshte mundesi shume e mire banimi si dhe investimi, aktualisht prona punohet me qira ditore.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Mine Peza, rruga Bogdaneve, Zogu i Zi etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi parkimi rreth pallatit.

Cmimi 137.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 218-5L 141.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nj
Në Shitje 322-3S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno, prane shkolles Mihal Grameno, Tirane, Shqiperi.
Në Shitje 617-14K 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno, prane shkolles Mihal Grameno, Tirane, Shqiperi. Banesa ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te n
Në Shitje 1117-51L 138.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane.
Banesa esht
Në Shitje 224-32Z 135.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 1223-13X 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 (kati i ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 618-50L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...