Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRS-621-13V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 127.6
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nje ndertese te re, te pajisur me ashensor.
Duke patur nje siperfaqe prej 127.6 m2, shtepia organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone, korridor dhe depo.
Banesa ofrohet e pamobiluar, me punime cilesore, kubature te rregullt, izolim akustik, termoizolim, fasade te ventiluar, me planimetri te rregullt dhe e pajisur me sistem hidraulik dhe elektrik.
Ka sistem ngrohje-ftohje me multisplit.
Orientimin e ka nga veri-lindja.
Lidhet me rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Teodor Keko dhe ka afer kompleksin Delijorgji.
Ofrohet me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 170.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te n
Në Shitje 819-40L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pa
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda, prane Residences Alba ne Tirane.
Banesa eshte e poz
Në Shitje 424-20Z 158.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda, prane Residences Alba ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin 7 ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 1021-9N 171.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 4-katesh ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndo
Në Shitje 717-54K 168.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 424-50X 163.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjua
Në Shitje 713-8 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil ...