Apartament modern 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-321-9V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 165.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 119.3
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 119.3 m2, siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe verande me siperfaqe prej 20 m2.

Apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe verande.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar, kuzhina mjaft cilesore dhe te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nepermjet kondicionereve por ka dhe instalimet per sistemin e ngohjes qendrore qe mund te vihet ne pune mjaft lehte.

Te gjitha dhomat kane dalje ne verande, kjo ben te mundur te kene nje ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte i shtruar me parket laminat cilesor, vetrata dopio xham per izolimin termik dhe akustik.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.

Ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 165.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet hyrja esh
Në Shitje 621-17V 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet hyrja eshte i ri dhe banesa ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje palla
Në Shitje 122-36V 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndo
Në Shitje 717-54K 168.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje
Në Shitje 222-23N 160.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ...