Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-224-14X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 243.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 105.3
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 105.3 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 92.3 m2. 
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje depo, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjithe ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket shume cilesor dhe ofrohet i pamobiluar. Apartamenti ka nje investim fillestarë në tualet,parket, ndriçim dhe korniza për të ju dhëne një projekt ide për arredimin e mëvonshëm të baneses.
Orientohet nga jug-lindja duke dhene drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te perfunduar ne vitin 2023, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, me facilitete dhe institucione te ndryshme prane, te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Myslym Shyri dhe  ne zonen e Zogut te Zi.


Cmimi: 243.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel.
Në Shitje 418-8a 230.000 €

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel. Pallati eshte i ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet
Në Shitje 419-6L 240.000 €

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 224-40Z 231.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 617-45d 250.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je
Në Shitje 223-59G 250.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Poziciono
Në Shitje 1123-34Z 230.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...