Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-1118-64L)

ID TRS-1118-64L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 144.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane zones se Liqenit.

Apartamenti ofron siperfaqe prej 120m2 sebashku me hapesirat e perbashketa dhe 110 m2 te brendshme te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Mobilime eshte i ri dhe me nje stil bashkohor.

Ngrohja dhe ftohja kryhet kryhet nepermjet kondicionereve te pajisur ne cdo dhome.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim nga jug-perendimi.

Pallati eshte i ri i pajisur me ashensor, administrim dhe kamera sigurie.

Kompleksi ju ofron hapesira te gjelberuara, kende lojrash per femije siguri maksimale 24-ore dhe shume fasilitete te tjera per nje jetese sa me komode.

Ka akses ne rrugen Liqeni i Thate dhe Unazen e Madhe te Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 144.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin 5-te te
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 918-37E 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 118-54L 144.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Në Shitje 1216-54L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te
Në Shitje 1113-49 130.000 € €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ten je pallati 7 ...