Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut, ne Tirane

ID TRS-323-5R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 144.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mahmut Allushi

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mahmut Allushi prane Teleferikut te Dajtit.
Pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, korridori lidhes dhe 1 ballkon.
Hapesirat e brendshme jane te bollshme dhe me nje organizim shume te mire. 
Salloni eshte shume i madh dhe ka dalje ne ballkon ndersa dhoma kryesore e gjumit ka garderobe te vecuar dhe 1 tualet. 
Ne apartament eshte i instaluar sistemi qendror per ngrohjem dhe ftohjen e baneses.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete me ajer te paster dhe me drite natyrale gjate gjithe dites.
Zona eshte e zhvilluar dhe ofron shkolla, markete, bar-restorante, qendra shendetesore etj.
Ka akses te lehte me Unazen e Madhe, rrugen e Dibres dhe rrugen Xhanfize Keko
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 144.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te
Në Shitje 415-13b 153.600 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pal
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 116-41K 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t
Në Shitje 1222-3Z 135.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane.
Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar
Në Shitje 422-17A 142.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane. Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar , kati i ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompl
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...