Apartament 2+1 ne shitje prane Shkolles se Kuqe ne Tirane

ID TRS-423-24A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.640
Kati 2
Sipërfaqe m2 125.4 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hekali

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te banimit.
Siperfaqja totale e tij eshte 125.4m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 110m2 e organizuar ne ambient ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Orientohet drejt perendimit, gje e cila ofron drite natyrale gjate gjithe dites.
Pallati eshte i pajisur me sistem kapot dhe po ndertohet me materiale dhe punime mjaft cilesore.
Aktualisht eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje brenda 1 viti.
Ofrohen gjithatu 2 poste parkimi ne katet -1 dhe -2 me cmim ekstra.
Zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme dhe ka akses direkt ne zonen e Selvise, Pazarin e Ri dhe qendren e Tiranes.

Cmimi: 200.640 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nen
Në Shitje 1221-19N 206.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 1119-22L 193.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...


Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 721-16F 200.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri i cili ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati
Në Shitje 221-12V 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Në Shitje 1118-47d 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...