Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRS-1123-26X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 72.8
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Kuka

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Shefqet Kuka ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 72.8 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor qe lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet plotesisht  i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne korridor. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Pallati ofron administrim dhe siguri gjate gjithe kohes. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, me shume facilitete prane, e pershtatshme per ne jete te kendeshme familare. 
Zona ka dalje ne zonen e Teleferikut, ne zonen e Linzes, ne zonen e Xhamllikut dhe ne zonen e Dajtit.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 90.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes
Ofrohen apartamente 2+1,  per shitje nje
Në Shitje 520-5A 99.880 €

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes Ofrohen apartamente 2+1,  per shitje nje nje kompleks ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje
Në Shitje 1019-33S 96.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Në Shitje 1219-22T 103.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te dhe te fundit
Në Shitje 523-9A 89.250 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te dhe te fundit te nje ndertese pa ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ( fundit
Në Shitje 522-38V 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ( fundit) te nje pallati ...

Apartament per shitje ne krah te Condor Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Në Shitje 316-47b 104.000 €

Apartament per shitje ne krah te Condor Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Në Shitje 819-19T 89.500 €

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati t
Në Shitje 622-38Z 91.800 €

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne faze ...