Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRS-522-23V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150.5 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 150.5 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy korridore dhe oborr te shfrytezueshem.

Shtepia ofrohet e mobiluar me materiale cilesore dhe ne gjendje mjaft te mire.

Te gjitha dhomat e shtruara me parket, kondicionere ne cdo ambient.

Dhomat jane te bollshme dhe plot drite.

Pallati ofron administrim dhe zona eshte mjaft e qete.

Ofrohet mundesia per blerjen e 2 vend parkimi me cmimi 15000 euro.

Pajiur me certifikate pronesie.

Cmimi: 150.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Në Shitje 1216-54L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Prane te gjitha pikave kyce te qytetit
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Dy apartamente 1+1 dhe garsoniere per shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Ndodhet ne kati
Në Shitje 1221-22N 139.000 €

Dy apartamente 1+1 dhe garsoniere per shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e kartert te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Në Shitje 216-50K 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet hyrja esh
Në Shitje 621-17V 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet hyrja eshte i ri dhe banesa ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te
Në Shitje 622-60Z 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...