Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane

ID TRS-723-68A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 151.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 116.21m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7te te pallati ne ndertim, ne nje nga rezidencat me te reja te zones.
Ka nje siperfaqe totale prej 116.21m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 97.35m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Punimet qe po kryhen jane te nje cilesie te larte dhe me kushte bashkekohore.
Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim.
Kompleksi pritet te perfundoje ne fund te vitin 2024.
Zona ka nje projekt te madh zhvillimi dhe lidhet lehte me zonen e Kinostudios dhe Xhamllikut.

Cmimi: 1300 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te n
Në Shitje 1222-48V 165.400 €

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 424-50X 163.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati t
Në Shitje 1121-14N 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire ...

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 124-24Z 155.000 €

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Në Shitje 119-20L 145.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...


Apartament per shitje prane fushes se Ali Demit, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin
Në Shitje 223-20Z 155.000 €

Apartament per shitje prane fushes se Ali Demit, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 2te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.

Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndod
Në Shitje 1214-43a 160.000 € €

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII ...