Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRS-224-43X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 93.30
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Zallit

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93.30 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga tre kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Banesa ka planimetri te rregull dhe punim shume cilesor.
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e TEG-ut, ne zonen e Selites, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 160.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 813-31 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pa
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne
Në Shitje 723-68A 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Porcelanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7te te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 619-56S 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re ne nje kompleks re
Në Shitje 416-31b 148.800 €

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje kompleks rezidencial te ...

Apartament ne shitje prane Ministrise se Jashtme dhe gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.
Ndodhet ne
Në Shitje 123-6Z 155.000 €

Apartament ne shitje prane Ministrise se Jashtme dhe gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje ko
Në Shitje 315-39b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...