Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Magnet ne Tirane

ID TRS-424-20Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 158.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 71
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda, prane Residences Alba ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin 7 por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 71m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 67m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon.
Orientimi eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia ofron pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona ka akses te shpejt me zonen e ish Parkut, zona e Ish Fushes se Aviacionit, zona e 21 Dhjetorit.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 158.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te n
Në Shitje 1222-48V 165.400 €

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te nj
Në Shitje 523-32X 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te nje pallati te ri me ...

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Në Shitje 216-45B 145.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren ...


Apartament per shitje prane fushes se Ali Demit, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin
Në Shitje 223-20Z 155.000 €

Apartament per shitje prane fushes se Ali Demit, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 2te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet n
Në Shitje 522-23V 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...