Apartament 2 + 1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-316-22b)

ID TRS-316-22b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 156
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Ring Center

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center.

Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Apartamenti ka nje siperfaqe banimi prej 137 m2 dhe ballkon me siperfaqe prej 19 m2. 

Ndertimi ndahet ne sallon te madh, ambient per studio ose zyre me vete, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dhome garderobe te vogel, 2 tualete, koridor, 2 ballkone ky njeri prej tyre eshte i madh.

Shtepia shitet bosh. Brenda apartamentit jane bere punime te ndryshme duke ju krijuar nje ambient komod.

Pjesa me e bukur e kesaj prones eshte ballkoni i mbuluar ku ju mund te kaloni pasditen tuaj.

Te gjitha ambientet jane te ndricuara me drite natyrale dhe apartamenti eshte i orientuar nga jugu.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit edhe per shkak te ndertimeve moderne dhe te reja qe jane bere.

Pallati ofron punime cilesore, ashensor dhe administrim. Ka askes ne rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Dritan Hoxha dhe ndodhet vetem disa minuta larg qendres se Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke ku jane shkruar 97 m2 siperfaqe ndertimi ndersa pjesa tjeter prej 40 m2 ndertim eshte ndertuar se fundmi.

Cmimi 170.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati
Në Shitje 221-12V 162.800 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 1021-9N 171.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 4-katesh ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Hyrja eshte ne katin e 4 te nje pallati te r
Në Shitje 821-53F 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Hyrja eshte ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar
Në Shitje 713-8 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz ...

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.

Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndod
Në Shitje 1214-43a 160.000 € €

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati t
Në Shitje 821-47F 163.000 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...