Apartament 2+1 per shitje ne zonen e TVSH-se ne Tirane, (TRS-618-49d)

ID TRS-618-49d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 378.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 126 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali i II

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

Siperfaqja e apartamentit eshte 126 m2 dhe siperfaqja e brendshme 120 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ose i pamobiluar ne varesi te kerkesave te klientit.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistemi chiller ne cdo dhome.

Apartamenti ofrohet ne gjendje shume te mire dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Orientimi i apartamentit eshte jug-perendimi dhe ofron pamje te hapur te zones perreth.

Zona eshte nje nder zona me te mire dhe te zhvilluara te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore te Tiranes.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Shitet edhe parkim me cmim ekstra 37.000 Euro

 

Cmimi 3000 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete dhe te
Në Shitje 220-60S 380.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje ...

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nj
Në Shitje 518-66L 370.000 €

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te ...