Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-524-29C
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 98.6
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Alla

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Alla ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 98.6m2 dhe eshte e perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje i cili ndan te njejten hapsire me kuzhinen dy tualete dhe nje ballkon.

Shtepia ofrohet pjeserisht bosh e pajisur vetem me kuzhinen dhe nje kondicioner.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet kondicionerit i cili eshte i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.

Banesa ofrohet pjeserisht bosh.Orientimi i shtepise eshte kryesisht jugperendimor duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ftohjen e ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te menjehershem me zonen e Astirit, zonen e Kombinatit, zonen e Selites etj.

Prona disponon certifikate pronesie.


Cmimi: 125.000 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne nderti
Në Shitje 1220-8V 129.200 €

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e k
Në Shitje 624-6C 135.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Në Shitje 519-42T 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t
Në Shitje 1222-3Z 135.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe
Në Shitje 117-34K 130.000 €

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri
Në Shitje 920-7V 135.300 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Në Shitje 819-30L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 417-6K 112.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banimi te ...