Apartamente 2+1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRS-1223-7X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 421.452
Kati 10
Sipërfaqe m2 207
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Dy apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. 
Apartamentet pozicionohet ne katin 10, kati i fundit, i nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron siperfaqe te jashtme prej 91 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 81 m2. Apartamenti i dyte ofron nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 106 m2.
Organizohen ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe dy balkone. 
Apartamentet jane pjese e nje pallati te ri te sapo ndertuar i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Jane te shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere, te pozicionuar ne dhomat e gjumit dhe ne dhome e ndenjes. 
Dhomat e ndenjes ka akses te menjehershem ne ballkon. 
Apartamentet jane te orientuar nga veriu duke mundesuar drite per gjate gjithe diten. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete dhe institucione prane, te nevojshme per jeten familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dibres, ne zonen e Selvies, ne zonen e Medresese dhe ne qendren e Tiranes. 
Prona eshte ne proces hipotekimi. 


Cmimi: 421.452 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën