Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane

ID TRS-624-30Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 91
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mahmut Fortuzi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi prane rruges se Barrikadave ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 91.1m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 80m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Orientimi i baneses eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje pallatit te sapoperfunduar, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: qendra e Tiranes, ish Stacioni Trenit, Bulevardi Zogu i Pare etj.
Banesa eshte ne fazen e  fundit te hipotekimit.

Cmimi 220.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani, shume prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tira
Në Shitje 224-10A 207.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani, shume prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane. Pozicionohet ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje palla
Në Shitje 1122-44V 206.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Po
Në Shitje 1222-70A 213.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Në Shitje 524-64Z 210.000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Eshte i ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Imami ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te
Në Shitje 624-26X 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5 ...