Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRS-224-2X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 235.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 116
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 106 m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy ballkone, dy tualete, nje depo dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofron nje mobilim modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma e ndenjes dhe dhoma matrimoniale kane menjehere akses ne ballkon. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati me cilesi shume te mire ndertimi, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane, te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka dalje te menjehershem ne zonen e Kopshtit Zoologjik, ne zonen e Liqenit te Thate, ne zonen e Saukut dhe ne zonen e Selites. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 235.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Pallati 10 katesh po ndertohet
Në Shitje 222-9A 236.000 €

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Pallati 10 katesh po ndertohet me shume cilesi dhe ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohe
Në Shitje 723-50X 245.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-t
Në Shitje 1116-36K 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ...


Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhe
Në Shitje 323-14Z 240.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 722-39G 241.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...