Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit artificial ne Tirane

ID TRR-822-46G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 70.37m2 + 15m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri pallatesh me ashensor.
Ka nje siperfaqje e brendshme prej 70.37m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me nje stil moder dhe ka te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. 
Eshte e shtruar e gjitha me parket.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme: lavastovije, frigorifer, sobe etj.
Zona ne te cilen ndodhet palllati eshte e qete, prane fasiliteteve te ndryshme dhe vetem pak metra larg liqenit. 
Ne cmim eshte I perfshire edhe nje post parkimi dhe nje depo.
Apartamenti eshte I pajisur me certificate te rregullt pronesie.


Cmimi 150.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompl
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Në Shitje 516-47L 148.000 €

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, buze ...

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane.
Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar
Në Shitje 422-17A 142.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane. Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar , kati i ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Në Shitje 1216-54L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...