Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRS-524-35Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 205.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 96
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti, prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 96m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 83.7m2 prej organizohet ne sallon se bashku me ambient gatimi me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete korridori lidhes.
Orientimi eshte Lindje dhe Jug duke i mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia shitet totalisht e mobiluar dhe e investuar.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron adminstrim.
Ofron pamje nga Liqeni i Thate i Tiranes dhe nga Liqeni Artificial.
Zona ka akses te shpejte me zonen  e Kopshtit Zoologjik, zona e Liqenit te Thate, dhe autostrada Tirane-Elbasan.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi me siperfaqe 18.2m2.
Apartamenti dhe parkimi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 205.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Bane
Në Shitje 423-24A 200.640 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Po
Në Shitje 1222-70A 213.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Në Shitje 524-64Z 210.000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Eshte i ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje palla
Në Shitje 1122-44V 206.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati
Në Shitje 221-12V 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe
Në Shitje 122-48S 200.160 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe 9 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 203.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...