Apartament 2+1 per shitje prane Medresese ne Tirane

ID TRS-624-51X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Daja

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 62 m2, siperfaqja faktike 75 m2, dhe organizohet ne nje dhome ndenje e kuzhine, dy dhoma gjumi, nje depo, nje tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka dhe nje walk in closet. 
Ne dispozicion te apartamentit eshte dhe nje oborr te shfrytezueshem me siperfaqe prej 30 m2.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Rinovimet ne parket dhe ne instalimet elektirike e hidraulike jane bere kohet e fundit. 
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Dibres, ne rrugen 5 Maji, ne zonen e Selvies dhe ne zonen e Medresese. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 145.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1123-24X 131.180 €

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare  banim ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne kat
Në Shitje 124-50Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne
Në Shitje 723-68A 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Porcelanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7te te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 424-10C 138.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati t
Në Shitje 720-22V 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri,
Në Shitje 716-22b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...