Apartament 2+1 per shitje prane shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-124-24Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 82.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 82.5m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhin e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo dhe korridori lidhes.
Shtepia orientohet nga Veriu dhe Jugu duke mundesuar ndricim natyral.
Banesa eshte e shtruar me parket, shitet e mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi nga rruga kryesore eshte mundesi shume e mire per te zhvilluar biznese te ndryshme.
Banesa eshte opsion i mire per ndarjen ne dy apartamente, githashtu mund te konvertohet lehtesisht ne apartament 3+1.
Eshte pjese e nje pallati te vjeter i pozicionuar ne rruge kyresore, me fasade reklamimi, pallat i ndertuar me tulla te kuqe.
Zona ka akses ne rrugen e Elbasanit, qendren e Tiranes, rrugen Petro Nini Luarasi etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 155.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 116-41K 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompl
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Dy apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes.
Apartamentet jane
Në Shitje 623-23Z 145.000 €

Dy apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes. Apartamentet jane te pozicionuara ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nj
Në Shitje 1222-25G 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pal
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te
Në Shitje 415-13b 153.600 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ...