Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne Tirane (TRS-219-1S)

ID TRS-219-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 218.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 132 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 15, te parafundit te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 132 m2 dhe siperfaqe te brendshme 115 m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor.

Banesa ofrohet totalisht e mobiluar, me nje stil bashkekohor, me mobilje teper cilesore, eshte i shtruar i gjithi me pllaka dhe dritaret jane te izoluara dhe dopio xham. Apartamenti eshte shume komod dhe ofron drite natyrale gjat gjithe dites.

Ka te instaluar 2 kondicioner ne sallon dhe dhomen e gjumit per ngrohjen dhe ftohjen.

Pjesa me e vecante e apartamentit eshte pamja nga ballkonet e cila te ofron nje qetesi dhe relaks. Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim e cila te jep mundesine te shijosh lindjen dhe perendimin e diellit, pamje nga mali dajtit dhe pamje te mrekullueshme te Tiranes.

Zona eshte ne qender te qytetit duke te ofruar te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses ne rrugen Qemal Stafa, rrugen e Barrikadave, sheshi Sulejman Pasha etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 218.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 920-10D 230.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 203.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te ban
Në Shitje 513-26 220.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel.
Në Shitje 418-8a 230.000 €

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel. Pallati eshte i ri ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.
Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.
Ka nje
Në Shitje 1213-22 230.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 145 ...