Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-519-50L)

ID TRS-519-50L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 101.6 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Tiranes

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pa ashensor prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 101.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 95.80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Banesa eshte e saporinovuar, me instalime te reja elektrike dhe hidraulike, mure te punuara me gips, ndricim me spote te ndryshme dhe Led dhe e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Ngrohja dhe ftohja realizohet nepermejt kondicionereve inverter te vendosur ne cdo dhome.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar, me pjesen e kuzhines dhe mobiljeve te montuara ne mur.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara gjate gjithe dites. Ballkoni ofron pamje te lagjes perret me orientim nga jug-lindja.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme. Ofron administrim dhe siguri 24-ore.

Ka akses direkt ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Petro Marko, rrugen e Durresit dhe pak minuta nga Prokuroria e Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 160.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 119-25L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te bani
Në Shitje 516-30K 162.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje vile
Në Shitje 720-25V 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3-kateshe ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pall
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1215-20b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit t
Në Shitje 820-18V 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...