Apartament 2+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1118-48d)

ID TRS-1118-47d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 190.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 111.86 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te sapo ndertuar.

Siperfaqja totale e apartamentin eshte 111.86 m2 dhe siperfaqe e brendshme eshte 94.98 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe eshte i pabanuar me pare.

Orientohen nga veriu dhe ofron pamje te zones perreth.

Dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe dritaret jane te pajisura me grila elektrike.

Zona eshte qendrore dhe ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Kavajes etj.

Pallati eshte i sapondertuar dhe ofron administrim, dy ashensore dhe mundesi parkimi ne katet e nendheshme te pallatit.

Ne procesin e fundit te hipotekimit.

 

Cmimi 1700 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 319-51L 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-t
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Në Shitje 420-1D 203.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 1218-4E 187.500 €

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 819-40L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 1119-22L 193.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...