Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-324-45X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 185.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 95 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 85 m2. 
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Dhoma e gjumit matrimoniale ka menjehere akses ne ballkon. 
Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi duke mundesuar drite per gjate gjithe diten. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati  i cili gjendet buze rruges kryesore, ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne ne zonen e Ish Parkut te Autobuzave. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Price: 185.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pal
Në Shitje 1021-13V 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1023-27X 180.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 1223-8X 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane.
Pozicion
Në Shitje 324-48A 197.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te r
Në Shitje 123-16G 180.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Ibrahim Dervishi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te  te nj
Në Shitje 223-11R 179.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Ibrahim Dervishi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te  te nje pallati te ri me ...