Apartament 2 + 1 per shitje prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRS-415-13b)

ID TRS-415-13b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 153.600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 128 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane Kopshtit Zoologjik.

Pallati ofron administrim dhe ashensor. Gjithashtu duhet te themi qe pallati ka ndertim teper cilesor dhe eshte ndertuar ne nje nga firmat me te mira ne vend.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 117 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Jepet bosh dhe shtepia eshte e pabanuar me pare.

Te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite dielli gjate gjithe dites dhe kane hapesira shume te mira.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkonet jane te orientuara nga jugu.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe plot ajer te paster. Kjo zone po behet gjithnje e me shume e preferueshme si nga banoret vendas edhe nga te huajt.

Pallati ka akses ne rrugen Liqeni I Thate, ne autostraden Tirane-Elbasan dhe ndodhet prane Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe Botanik.

Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 1200 Euro/m2.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1215-20b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-76b 154.400 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje k
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te bani
Në Shitje 516-30K 162.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1117-13d 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.
Banesa n
Në Shitje 717-54K 144.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 119-25L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...