Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-224-46X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 103.000
Kati 9
Sipërfaqe m2 79
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muzaket

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Muzaket ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9, kati i fundit te nje pallati me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 79 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy ballkone, nje tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Orientohet nga veri-lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Stacionit te Trenit, ne zonen e Laprakes dhe ne rrugen Jordan Misja.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 103.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 919-7T 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete t
Në Shitje 817-11d 101.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1015-34b 92.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-45b 91.260 €

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje kompleks ...

Apartament per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 717-40d 110.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne
Në Shitje 1115-71b 96.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te
Në Shitje 815-55b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te ri ne ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 t
Në Shitje 214-52b 112.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati me ...