Apartament 2+1 per shitje prane Unazes se Madhe ne Tirane (TRS-718-44L)

ID TRS-718-44L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 312.65 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 312.65 m2  te organizuar si me poshte:

Nder to 101.2 m2 eshte hapesire totale ndertimi, 90.4 m2 eshte hapesire e brendshme dhe 211.45 m2 verande.

Apartamenti ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor tualet, ballkon dhe verande.

Ne te jane bere investime te ndryshme si: shtrimi me parket druri, ndricim me spote te ndryshme, mure te punuara me gips, izolim termik me kapot, dritare dopjo xham etj.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern.

Jane bere instalimet per ngrohje qendrore.

Pallati ofron kushte bashkohore, ashensor, kamera sigurie dhe parkim nentokesor.

Zona eshte e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Teodor Keko dhe rruge te tjera lidhese.

Apartamenti eshte i pajsur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 110.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Ibrahim Kodra ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pal
Në Shitje 916-11K 115.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ibrahim Kodra ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane ...

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne ka
Në Shitje 215-46m 99.000 €

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje
Në Shitje 1019-33S 96.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Ndodhe
Në Shitje 619-22S 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 619-5L 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 519-22L 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 112.100 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...