Apartament 2+1 per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane

ID TRS-1023-40X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 67.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 68.1
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Odhise Grillo

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Odhise Grillo ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 68.1 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, tualet, ballkon dhe nje koridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne nje nga dhomat e gjumit. 
Dhoma e ndenjes ka dalje te menjehershme ne ballkon. 
Apartamenti shitet i mobiluar.
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Ali Demit, ne zonen e Xhamllikut, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne Bulevardin Zhan D’Ark.
Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 67.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Kishes Ortodokse ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare per
Në Shitje 1220-17D 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Kishes Ortodokse ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare perdhe te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Në Shitje 521-16D 55.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate t
Në Shitje 218-45d 60.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Në Shitje 519-10L 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ri pa ashensor ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nacionale te Dajtit.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Në Shitje 718-72L 55.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nacionale te Dajtit. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare banim te nje
Në Shitje 819-39S 70.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pa
Në Shitje 120-36T 81.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne ...

Apartament per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 118-24d 73.000 €

Apartament per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...