Apartament 2+1 per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-218-5L)

ID TRS-218-5L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 95.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 101 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli, prane rruges Panorama

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur afer me unazen e vogel te Tiranes.

Me nje siperfaqe te pergjithshme prej 101m2 dhe siperfaqe te brendshme 86 m2 ofron sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionereve inverter te pajisur ne cdo dhome.

Dhomat jane te ndricuara me drite natyrale dhe ballkoni ka orientim nga veriu.

Pallati ofron kushte bashkohore me punime teper cilesore, ofron administrim, ashensor dhe siguri 24-ore.

Zona eshte e qete dhe ne zhvillime siper,prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Kjo prone eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 95.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, pra
Në Shitje 1115-5b 84.000 €

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 - te nj
Në Shitje 114-35b 100.800 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 - te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te
Në Shitje 315-1b 89.300 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2
Në Shitje 1113-26 107.350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2, duke perfshire ...

Apartament 2+1 per shitje perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja, ne Tirane. 

Apartamenti n
Në Shitje 518-31E 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja, ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 116-57K 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Në Shitje 1219-34L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane

Apartamentet ndodhen ne nje
Në Shitje 221-9V 88.160 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndertim ...