Apartament 2+1 per shitje prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1217-40S)

ID TRS-1217-40S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 79.500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 103 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Marko

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko, perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruges Asim Vokshi.

Siperfaqja e totale prej 103 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, dhome gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.

Njeri nga ballkonet eshte i mbyllur dhe te dy ofrojne nje pamje te rruges kryesore perballe.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete brenda Unazes se Vogel te Tiranes dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Mine Peza dhe ndodhet vetem disa minuta larg zones se Zogut te Zi dhe Bulevardit Zogu i Pare.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 79.500 euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka.
Apartamenti ndodhet shu
Në Shitje 9139-37 75.000 € €

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka. Apartamenti ndodhet shume afer pallatit te ...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Në Shitje 1015-42b 70.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament 2+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane, shume e pershtatshme per biznes.
P
Në Shitje 218-32L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane, shume e pershtatshme per biznes. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane
Ndodhet ne katin e 8-te te nje komple
Në Shitje 718-71L 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Në Shitje 220-52H 82.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne n
Në Shitje 116-45b 87.750 €

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje kompleks ...

Apartament per shitje prane rruges Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te n
Në Shitje 315-17b 83.300 €

Apartament per shitje prane rruges Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qazim Vathi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt te parafu
Në Shitje 1019-77S 74.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qazim Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt te parafundit te nje pallati ...