Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-319-33S)

ID TRS-319-33S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 117.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 116 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka, kuzhina eshte e re e pajisur me sobe, frigorifer, tavoline ngrenje etj. Dhomat e gjumit kane hapesire te bollshme dhe mobiljet jane te reja te pa perdorura me pare. Njera dhome ka banjo personale. 

Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster.

Ka akses ne rrugen Liqeni i Thate, rrugen Hamdi Garunja, Unazen e Madhe, Liqenin Artificial etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 117.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
Në Shitje 1218-28T 127.700 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne perfundim e ...

Apartament 3+1 per shitje ne fillimin e  rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne ka
Në Shitje 1216-53d 110.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne fillimin e  rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat b
Në Shitje 215-36b 117.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat buze rruge ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te, te parafundit n
Në Shitje 215-32b 125.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te, te parafundit ne nje kompleks te ...

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert banim t
Në Shitje 1219-33L 108.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafund
Në Shitje 119-40L 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 120-1T 109.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V
Në Shitje 913-19 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...