Apartament 2+1 per shitje te qendra RING te Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-1115-23a)

ID TRS-1115-23a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 177.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 131 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ring Center

Apartament 2+1 per shitje te Ring Center ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Pallat i ndertuar posacerisht per qender tregtare dhe zyra, ka ne perberjen e tij edhe disa apartamente qe ofrohen per shitje.

Te ndertuara me cilesi te larte , apartamenti ndodhet ne katin e tete nga toka dhe me nje pamje te hapur nga perendimi.

Momentalisht ndodhet ne faze perfundimi pasi jane punimet e brendshme per tu perfunduar si dyer, pllaka etj.

Hapesira totale e ketij apartamenti eshte 131m2, ofron sallon te madh bashkangjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor , ballkon dhe nje depo qe mund te perdoret per gardarobe pasi ndodhet ngjitur me dhomat e gjumit.

Mundesi parkimi ne katet e nendheshme.

E pajsiur me hipoteke.

 

Cmimi 1350 Eur/m2 e perfunduar

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Në Shitje 1118-47d 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit.
Ai ndodhet ne katin e pare ne nj
Në Shitje 814-35b 185.000 €

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. Ai ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te pref
Në Shitje 414-63 190.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pall
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete t
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje palla
Në Shitje 215-41b 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ndertuar ne ...

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center.

Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 316-22b 170.000 €

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center. Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...