Apartament 2+1 per zyra me qera afer Ring Center ne Tirane (TRR-916-33L)

ID TRR-916-33L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 98m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament  2+1  per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha.

Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane qendres tregtare Ring Center, buze rruge kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe prej 98m2  e ndare ne 2 dhoma , 2 ballkone, tualet. Njera nga dhomat ofron ambient te madh.

Ofrohet bosh. Njera nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje.

Zyra eshte e shtruar me pllaka te cilesise se larte dhe shume e mirembajtur. Eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale dhe ka pamje nga rreth-rrotullimi I Zogut te Zi.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar ku mund te gjesh sherbime te ndryshme. 

Pallati ofron kushte bashkekohore , administrim, 2 ashensor dhe siguri. Ka mundesi parkimi me pagese.

Cmimi 300 Euro/muaj.

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri s
Me Qira 819-3L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze
Me Qira 220-6H 350 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze rruge ...

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Me Qira 1217-49d 400 €

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, i pozicionuar afer maternitetit te ri te Tiranes.
Me Qira 1213-34b 350 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, i pozicionuar afer maternitetit te ri te Tiranes. Ndodhet ne ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kates
Me Qira 1115-61K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe ne ane te rruges ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare bani
Me Qira 1021-10N 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...