Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRS-324-51Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 175.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 120.5
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjergj Legisi

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e pare banim dhe katin e dyte teknik te nje pallati me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 120.5m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambient kuzhine i vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, 1 depo dhe korridoret lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendesor ne sallon dhe dy nga dhomat e gjumit.
Orientimi i shtepise eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral.
Dritaret jane dopio xham duke mundesuar izolim akustik.
Banesa shitet e mobiluar.
Eshte mundesi shume e mire per shfrytezimin e ambientit si biznes, per shkak te pozicionimit ne katin e pare dhe fasades se xhamit te orientuar nga rruga kryesore.
Eshte pjese e nje pallati i pozicionuar shume prane rruges kryesore, i ndertuar ne vitin 2004 qe ofron ashensor dhe administrim.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Don Boskos, zona e ish Fushes se Aviacionit, zona e Zogut te Zi.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Disponohet nje post parkimi i garantuar per residentet e pallatit.

Cmimi 175.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Në Shitje 1120-26D 170.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Në Shitje 720-29D 170.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te b
Në Shitje 814-9j 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te banimit, me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 418-12L 170.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane me ...

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dymbedhjete te n
Në Shitje 220-43S 163.800 €

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati te ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Në Shitje 314-34b 189.000 €

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane

Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje 918-30L 185.000 €

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri te ...