Apartament 3+1 per shitje prane Residences Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRS-424-32Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 120.7
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit, prane Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashenor.
Me nje siperfaqe totale prej 120.7m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 115.2m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,  ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Orientimi i apartamentit eshte Juglindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Shtepia shitet e mobiluar dhe totalisht e investuar.
Eshte pjese e nje pallati 5 katesh te pajisur me ashensor, te pozicionuar ne nje zone te qete dhe te mireadminstruar.
Zona lidhet shpejt me rruget kryesore si: zona e Kopshit Botanik, autostrada Tirane-Elbasan, zona e Kristal Center.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 230.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4
Në Shitje 823-18R 244.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane.
Banesa e
Në Shitje 524-36Z 235.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 619-47T 225.000 €

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...


Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Bane
Në Shitje 623-7Z 225.855 €

Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...