Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-42b)

ID TRR-914-42b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2 + 150 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liqeni i Thate

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane liqenit ne Tirane.

Banesa eshte papafingo me siperfaqe totale 280 m2 te ndare ne 130 m2 banim dhe 150 m2 ballkone.

Eshte e organizuar ne kete menyre: ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone dhe koridor.

Apartamenti eshte pjeserisht I mobiluar. Kuzhina eshte pothuajse e re dhe e kompletuar me te gjitha paisjet.

Ne sallon ndodhet nje oxhak funksional.

Ofron kushte bashkohore: sistem qendror ngrohje-ftohje ne te gjithe shtepine, parket druri, pamje te mrekullueshme nga liqeni artificial, ballkone me hapesira te konsiderueshme, vend parkimi per makinen ne garazhd etj.

Kompleksi ofron siguri me kamera dhe roje 24-ore, kend lojerash per femije, ndertime teper cilesore, ashensore, dyqane te ndryshme, lokale etj.

Zona eshte teper e qete, me ajer te paster dhe vetem disa metra larg liqenit.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhe
Me Qira 113-20d 600 €

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-31T 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-
Me Qira 1113-40 800 €

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-te dhe te fundit te ...

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 115-3b 800 €

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 218-25T 800 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre ...

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 616-46b 650 €

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 717-53L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne
Me Qira 115-26r 650 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ...