Apartament 3+1 per qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

ID TRR-523-47X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete, te nje pallati te ri me ashensor dhe me sistem kamerash sigurie 24 ore. 
Ofron nje siperfaqe prej 125 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti orientohet nga jugu dhe preket nga drita natyrale ne cdo moment te dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga tre kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit dhe nje dhomen e ndenjes.
Apartamenti ofrohet i gjithi i mobiluar me nje stil modern te investuar se fundmi.
Eshte ambient perfekt per nje jetese te kendshme familjare. 
Prane pallatit do te gjeni hapesira parkimi dhe facilitete nga me te ndryshmet per te plotesuar nevojat e jetes se perditshme.
Zona ka dalje te shpejte ne Porcelan, ne zonen e Xhamllikut,  ne zonen e Brryllit dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nj
Me Qira 117-52K 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin
Me Qira 518-39a 550 €

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e trete te ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 415-36b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vj
Me Qira 819-25T 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 3+1 per qira prane shkolles se Baletit, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 722-25Z 700 €

Apartament 3+1 per qira prane shkolles se Baletit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi.

Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1116-41L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 919-38S 500 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...