Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-115-34b)

ID TRR-115-34b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 125 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, prane rruges se Kavajes

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pas kishes katolike.

Banesa ka siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete dhe koridor.

Jepet plotesisht I mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. 

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner te cilet sherbejne per ngrohjen dhe ftohjen. 

Ballkoni ka pamje nga jug-perendimi dhe te gjitha dhomat kane drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe ka filluar te banohet shume nga te huajt kohet e fundit.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju ne duhen. Mund te permendim disa prej tyre, supermarkete, dyqane, lokale te ndryshme, palester, farmaci, furre buke etj.

Pallati ofron administrim e siguri 24-ore dhe ashensor. Pozicionohet prane qendres se Tiranes me akses ne disa rruge te saj si: rruga Kavajes, rruga Myslym Shyri, rruga Him Kolli dhe rruga Muhamet Gjollesha.

Prane apartamentit ka mundesi per parkim makine me pagese ekstra.

Cmimi 500 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 513-10 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament me qera prane zones se Zogut te ZI ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 1017-13d 450 €

Apartament me qera prane zones se Zogut te ZI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e  V-
Me Qira 1113-41 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e  V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 1019-36L 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 719-7T 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te n
Me Qira 314-31b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 519-8S 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 615-32m 400 €

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...