Apartament dupleks me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-1214-6b)

ID TRR-1214-6b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2 + 50 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje kompleks pallatesh.

Kompleksi I ploteson te gjitha kushtet per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Ne te ju do te gjeni, supermarket, lokale te ndryshme, vend parkimi per makinen ne garazhd, ambjente te gjelberuara me peme dhe lule te ndryshme etj.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 200 m2 ku 150 m2 jane per banim dhe 50 m2 ballkone.

Ne katin e pare te dupleksit ka sallon te madh se bashku me vendin e ngrenjes, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, dhome per garderobe, tualet, koridor dhe 2 ballkone.

Ne katin e dyte te dupleksit ka 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Apartamenti jepet I mobiluar me te gjitha paisjet. Pjesa tjeter e mobilimit qe mungon mund te mobilohet nga pronari sipas deshirave tuaja.

Mobilimi eshte modern dhe I ri. Brenda shtepise do te gjeni: ngrohtesine qe duhet ne nje shtepi, parket ne te gjithe ambjentin, kondicionere per ngrohjen dhe ftohjen, dritare dopio xham dhe te pajisura me grila, leter murale dhe punime gipsi etj.

Pjesa me e bukur ne kete apartment jane ballkonet nga ku ju mund te relaksoheni dhe te keni nje pamje te mrekullueshme nga lindja dhe jug-perendimi.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e qete. Pallati pozicionohet vetem 1.5 km larg qendres se Tiranes.

Cmimi 600 Euro / muaj 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 515-4b 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne
Me Qira 115-26r 650 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues,
Me Qira 917-24L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati
Me Qira 1216-23d 500 €

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te n
Me Qira 818-38L 650 €

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla
Me Qira 314-6b 550 €

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit t
Me Qira 1013-46 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ...