Apartament 3+1 me qira prane Stadiumit Dinamo, ne Tirane

ID TRR-922-44Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 3
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Grigor Heba

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar  ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor .
Ka nje siperfaqe 115m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient ngrenie i cili ka akses ne ballkon, tre dhoma gjumi njera prej te cilave ka akses ne ballkon dhe tjetra ne akses e tualet, korridori lidhes dhe tualeti kryesor.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner i vendosur ne sallon dhe nje nga dhomat e gjumit.
Zona eshte mjaft e qete dhe ndodhet shume prane akseve me te rendesishme rrugore.
Lidhet shpejte me Bllokun, Stadiumin Dinamo, Komunen e Parisit, Liqenin e Tiranes etj.

Cmimi: 550 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1219-29T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 1014-51b 450 €

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e trete te nje vi
Me Qira 1021-30V 500 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje vile ...

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri.
Hyrja ndodhet
Me Qira 617-57K 500 €

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te ...

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 814-22b 500 €

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje v
Me Qira 918-4d 500 €

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Me Qira 816-20D 600 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje
Me Qira 1113-5 450 €

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...