Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-815-44b)

ID TRR-815-44b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri prane Vesa Center.

Pallati ju ofron cilesi te mire ndertimi, siguri, administrim dhe ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe prej 140 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mund te permendim disa prej tyre: lavastovilje, sobe, frigorifer, lavatrice, tv, mikrovale, internet etj.

Te gjitha dhomat kane drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites dhe ballkonet jane te orientuara nga lindja.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 3 kondicionereve.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe preferohet shume nga te huajt. Ketu do te gjeni te sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Pallati pozicionohet prane zones se Bllokut, liqenit Artificial, dhe qendres se Tiranes. Gjithashtu ka akses ne shume rruge te ndryshme si: rruga Sami Frasheri, rruga Ibrahim Rugova, rruga Nikolla Tupe, bulevardi Deshmoret e kombit etj.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 700 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 219-2L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar se ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 per qira prane me Ring center ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e dyte banim te nje
Me Qira 322-56N 600 €

Apartament 3+1 per qira prane me Ring center ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te ...

Apartament 3+1 me qira tek Bulevardi Zogu l. 
Banesa ndodhet ne  katin e peste te nje vil
Me Qira 522-5S 800 €

Apartament 3+1 me qira tek Bulevardi Zogu l.  Banesa ndodhet ne  katin e peste te nje vile 5 kateshe pa ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e  V-
Me Qira 1113-41 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e  V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1117-10L 750 €

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve ...

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 720-13D 600 €

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tre ...

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1214-2b 600 €

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...