Apartament 3+1 me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane

ID TRR-116-28K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Barrikadat ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes.

Me nje hapesire banimi prej 140 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga jugu dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Objekti ndodhet siper nje qendre tregetare ne te cilen ndodhen sherbime te ndryshme per nje jetese sa me komode si dhe ofron mundesi parkimi ne katet e nendheshme me nje pagese extra.

Ka akses ne rrugen Urani Pano, Sheshin Skenderbej, rrugen e Dibres, rrugen Spiro Dedja dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

Ofron edhe nje vend parkimi.

 

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane r
Me Qira 515-36b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 417-24L 500 €

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ...

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 1217-32R 500 €

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt
Me Qira 115-26r 700 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati
Me Qira 413-55 500 €

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 416-13b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ne nje nga pikat ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te n
Me Qira 1215-53b 700 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...