Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

ID TRR-619-32S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 2
Sipërfaqe m2 164
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi te ri banimi.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 164 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje  dhe ambient ngrenie, kuzhine e vecuar me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, 1 depo, 3 tualete dhe 3 ballkone.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim modern. Njera nga dhomat e gjumit eshte me tualet personal. Ambienti eshte i shtruar me parket druri teper cilesor.

Kuzhina ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si sobe me touch, mikrovale, lavastovilie, frigorifer inverter etj.

Banesa ka te instaluar kondicioner ne cdo dhome per ngohjen dhe ftohjen, ndersa ne tualete eshte me ngrohje qendrore.

Kuzhina, salloni dhe dhoma e gjumit kane secila dalje ne ballkon.

Apartamenti oforn ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ndertesa ofron administrim dhe ashensor.

Rezidenca Touch of Sun ofron nje siperfaqe te mahnitshme te gjelber, nje pishine verore, nje shesh lojrash te kendshem per femijet tuaj, nje mjedis te kendshem dhe relaksues, duke perfshire nje palester, dhome loje dhe kinema.

Kompleksi eshte vetem 5 min larg nga qendra tregtare TEG dhe vetem 3 km nga qendra e Tiranes.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi ne garazhin nentokesor dhe administrimi.

 

Cmimi: 1100 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je resi
Me Qira 714-12D 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je residence. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te populluara
Me Qira 821-36F 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te populluara dhe te pelqyra per ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.

Apartamenti nd
Me Qira 718-24E 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne kati
Me Qira 517-44a 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-25S 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...


Apartament 3+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-t
Me Qira 1019-69L 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 918-45L 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane ...