Apartament 3+1 me qera prane zones se Saukut ne Tirane (TRR-619-36T)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-619-36T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 215 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderobe, 2 tualete dhe ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ne kushte moderne.

Kuzhina ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor druri.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

E gjithe ndertesa eshte e rrethuar me nje mur dhe e mbikqyrur me kamera sigurie gjate gjithe dites.

Brenda rrethimit ka pjese oborri per apartamentet.

Dy vend parkimi jane te perfshira ne garazh qe ndodhet ne katin perdhe.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, zonen e TEG-ut etj.

 

Cmimi: 1200 Euro/muaj (Taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dh
Me Qira 1019-42L 1220 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 414-6b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 115-39b 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nj
Me Qira 617-22T 1300 €

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 216-14K 1300 €

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut
Me Qira 418-20L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 719-19a 1150 €

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron ...