Apartament 3+1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-515-29m)

ID TRR-515-29m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me siperfaqe 170 m2 ofron : sallon, aneks te vecuar, zone ngrenje, 3 dhoma gjumi, dhome hekuri, zone studio, 2 tualete, ballkon.

Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne.

Kuzhina e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe lavastovilje.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, ne brendesi jane bere punime cilesore.

Apartamenti eshte i ndricuar gjate dites me drite natyrale.

Ngrohje / ftohje me sistem qendror Chiller.

Pallati ofron akses ne rrugen Andon Zako Cajupi, zonen e Bllokut, zonen e Tiranes se Re, bulevardin Bajram Curri.

Prane te gjitha pikave kyce te qytetit  dhe sherbimeve te nevojshme per nje jete komode.
Apartamenti ofron dhe 2 vende parkimi me garazhd te mbyllur.


Cmimi 1300 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 1113-43 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te mira dhe ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.
Pozicionohet shume p
Me Qira 417-39a 1200 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je resi
Me Qira 714-12D 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je residence. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje komplek
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe o
Me Qira 418-66d 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 714-27j 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...