Apartament 3+1 me qira prane Globe ne Tirane

ID TRR-721-35F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne 3 ambiente, sallon, kuzhine te vecuar nga salloni, 2 banjo, 2 korridore dhe nje ballkon.
Ambienti ofrohet i mobiluar, i shtruar i gjithi me pllaka, ka nje sallon se bashku me dhomen e ngrenies, kuzhina eshte hapesire me vete dhe eshte e kompletuar dhe banjot kane dritare.
Hyrja ofron kondicioner per ngrohje dhe ftohje ne secilien prej hapesirave edhe ne sallon po ashtu.
Orientohet nga lindja duke lejuar ndricim me drite natyrale te hapesires brenda.
Apartamenti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh biznesi.
Ndodhet prane rruges se Kavajes dhe rruges Frosina Plaku.

Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1119-56L 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nj
Me Qira 613-29 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, i ...

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 516-13b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Osmet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Me Qira 520-20D 450 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Osmet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Siperfaqja totale ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kompleksit Tower Brdige ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 923-1Z 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kompleksit Tower Brdige ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartaemnt 3+1 me qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-ka
Me Qira 1017-11L 365 €

Apartaemnt 3+1 me qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kateshe me hyrje te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 918-28d 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Paro Kita ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dy te  nj
Me Qira 624-52X 500 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Paro Kita ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dy te  nje vile tre ...